baner
tytuł strony
JAKOŚĆ -> bondel <- SKUTECZNOŚĆ

Witam serdecznie w imieniu swojego Zakładu Napraw RTV Roman Bondel. Na stronach niniejszego serwisu chcę Państwu ułatwić zamówienie usługi oraz przybliżyć zakres i sposób działania firmy.

Zakład mający siedzibę w Dąbrowie Górniczej i warsztat w Sosnowcu, zajmuje się głównie naprawą oraz przestrajaniem telewizorów, magnetowidów i DVD wszystkich popularnych marek. Ponad 30–letnie doświadczenie w naprawie gwarantuje profesjonalną i szybką usługę.

Normalną praktyką producentów sprzętu elektronicznego jest wprowadzanie zmian do nowych partii produktów. Takie zmiany służą polepszeniu działania, ale nie są dokumentowane w oficjalnych materiałach serwisowych, co mocno utrudnia prawidłowe wykonanie naprawy. Tylko duże doświadczenie zawodowe serwisanta pozwala na bezbłędną diagnostykę i skuteczne usunięcie usterki.

Zgłoszenia przyjmuję osobiście, a większość napraw realizowana jest w domu Klienta, bez kłopotliwego dostarczania sprzętu do warsztatu. Wyjątkiem są sytuacje, kiedy dla uzyskania dobrych rezultatów naprawy konieczna jest diagnostyka na warsztatowej aparaturze, dłuższe obserwacje lub testy.

Klient zawsze otrzymuje informację na temat opłacalności danej naprawy. To On ustala maksymalną cenę, do której decyduje się naprawiać sprzęt.

Zadowolenie Klienta oraz precyzja świadczonej usługi są najważniejszym celem działań Zakładu.

UWAGA! PZYJĘCIA SPRZĘTU DO NAPRAWY WSTRZYMANE!